Site Kullanım Kuralları

Bu site üzerinden sunulan bilgi ve hizmetleri kullanmadan önce Site Kullanım Kurallarını ("Kullanıcı Sözleşmesi") dikkatlice okuyun. nakliyatsirketi.biz sitesine erişmekle, siteyi kullanmakla veya siteye üye olmakla bu sözleşmenin bütün madde ve şartlarını kabul etmiş sayılırsınız. Eğer bu sözleşmedeki madde ve şartların tümünü kabul etmiyorsanız, lütfen nakliyatsirketi.biz sitesini kullanmayınız. Şartları kabul etmemeniz halinde, sitede sunulan hizmetlerin hiçbirinden yararlanma hakkınız olmayacaktır.

Hizmetin sunulması sırasında meydana gelebilecek olası her türlü teknik çalışma, bağlantı kopukluğu, sistem arızalarından nakliyatsirketi.biz herhangi bir şekilde sorumlu tutulamaz.

Genel Kurallar

Kullanıcılar, aşağıdaki koşullara uymayı kabul etmiş sayılır. Kullanıcının bu kurallara uymadığına dair bir başka üyeden şikayet gelmesi ya da nakliyatsirketi.biz tarafından böyle bir durumun tespiti durumunda, kullanıcının gönderdiği tüm mesaj ve bilgiler nakliyatsirketi.biz tarafından incelenebilir, mesajları herhangi bir uyarıda bulunulmadan silinebilir, bu kişinin üyeliği askıya alınabilir ya da tamamen iptal edilebilir, tekrar siteye erişmesi engellenebilir, ve gerekirse yasal soruşturma için bu bilgiler ilgili kurumlarla paylaşılabilir. Kullanıcıların aşağıdaki koşullara uymamasından dolayı kendilerine veya diğer kullanıcılara gelebilecek zararlardan nakliyatsirketi.biz sorumlu değildir.

  • Hakaret içeren, küçük düşürücü, müstehcen, pornografik, kötü niyetli, saldırı amaçlı ve üçüncü şahısların hak ve hukukunu ihlal edici ifadeler içeren yazılar
  • SPAM içeren yazılar
  • Reklam veya promosyon amaçlı olan yazılar
  • Diğer sitelere bağlantı içeren yazılar
  • Konuyla alakasız  yazılar
  • Kullanıcı, kayıt veya iletişim esnasında verdiği bilgilerin doğruluğunu onaylar ve bu bilgilerin yanlış olmasından kaynaklanacak her türlü sonucu peşinen kabul eder.
  • Kullanıcı tarafından siteye eklenen içerikler kullanıcının sorumluluğu altındadır, içeriklerin doğruluğu ve kesinliği garanti edilmez, içerikler nakliyatsirketi.biz'i herhangi bir hüküm altında bulundurmaz. Ayrıca, içeriklerin bazıları güncelliğini kaybetmiş olabilir, bundan dolayı meydana gelebilecek sorunlardan nakliyatsirketi.biz sorumlu tutulamaz.
  • Her kullanıcı, nakliyatsirketi.biz'e yalnızca bir tek üyelik kaydı açma hakkına sahiptir. Eğer bir kullanıcının birden çok kayıt açtığı tespit edilirse, bu, nakliyatsirketi.biz kurallarının kesin bir ihlali sayılır, ve bu kullanıcının tüm üyelik kayıtları iptal edilir.
  • nakliyatsirketi.biz, siteye eklen içerikleri yayınlayıp yayınlamama veya gerekli gördüğü şekilde değişiklik yapma hakkını elinde tutmaktadır. Bu konuda gerekçe veya sebep göstermek zorunda değildir.
  • Yukarıda belirtilen maddelerden bir ya da bir kaçını ihlal eden kullanıcı bu ihlal nedeniyle cezai ve hukuki olarak şahsen sorumludurlar. Ayrıca bu ihlal nedeniyle, olayın hukuk alanına intikal ettirilmesi halinde nakliyatsirketi.biz'in kullanıcıya karşı bu koşullara uyulmamasından dolayı tazminat hakkı saklı olacaktır.

Web Sayfalarına Link Verilmesi

Bu site üzerinden başka sitelere link verilmesi mümkündür, nakliyatsirketi.biz link verilen sayfalardaki bilgilerin doğruluğunu garanti etmemekte, herhangi bir taahhütte bulunmamaktadır. Bu sayfaların bir kısmı nakliyatsirketi.biz dışındaki kuruluşlar tarafından ve o kuruluşların sorumluluğunda düzenlenmekte olup, ilgili sayfaların kullanımı nakliyatsirketi.biz’den bağımsız şekilde ilgili kuruluşun koşul ve şartları tahtında gerçekleşir, nakliyatsirketi.biz bu sayfa ve bağlantılı hizmetlerin kullanımı konusunda bir sorumluluk almamakta ve herhangi bir tavsiyede bulunmamaktadır. Bu siteleri kullanımla doğabilecek zararlar kullanıcının kendi sorumluluğundadır.

Kişisel Bilgi Seçenekleri

Kayıt gerektiren belirli bir hizmet için kayıt olduğunuzda, sizden kişisel bilgilerinizi vermenizi isteriz. Tanımlanan amaçtan daha farklı bir şekilde bu bilgileri kullanmak için önce kullanılması için izin istenecektir. Tarayıcıların çoğu başlangıçta cookieleri kabul edecek şekilde ayarlanır, ancak tümünü reddedecek veya bir gönderildiğini görmek için tarayıcınızı sıfırlayabilirsiniz. Fakat cookieler devre dışı bırakıldığında bazı özellikler ve hizmetler düzgün çalışmayabilir. Kişisel bilginizi sunmayı reddedebilirsiniz, bu durumda hizmetlerimizden yararlanamazsınız.

No-Spam Politikası

Toplanan verilerin kullanımını yasaklayan katı bir No-Spam Politikamız var. Üçüncü taraflara herhangi bir irtibat bilgisi satmayız.